Jóga pre pokročilých

Jóga pre pokročilých

Deň a čas

NEDEĽA: 18:00 – 20:00

Termín

14. 1. – 24. 3. 2024

Cena

90 – 150 €/ kurz
10 – 20 €/ vstup – podľa vašich možností

LEKTOR:
Matej Štepita
učiteľ jogy

KONTAKT:
0905 692 500
mato.psycholog@gmail.com

MIESTO:
Priestor Špirála
Drieňova 40, Ružinov

ÚROVEŇ KURZU:
Mierne pokročilí a pokročilí. Netreba vedieť všetky pozície.

OBSADENOSŤ:
Dostatok voľných miest.

CENA:
90 – 150 €/ kurz
10 – 20 €/ vstup
Presnú cenu si určujete vy v rámci daného rozmedzia podľa cenenia si prace lektora a vašich možností.

PLATBA:
V hotovosti alebo na účet IBAN SK87 8360 5207 0042 0312 4714. Pri platbe na účet prosíme uviesť do poznámky meno a celú adresu trvalého bydliska, kvôli nášmu účtovníctvu. Jednorazový vstup sa platí na mieste.

Prihlasovanie cez WhatsApp / SMS priamo u lektora Mateja: 0903 692 500

Alebo mailom na mato.psycholog@gmail.com

Na hodinách sa budeme venovať rôznym pokročilým ásanám. Budeme ich spolu postupne vypracovávať s dôkladným vedením a dopomocou lektora tak, aby bol pohyb zdravý a estetický. Netreba ich mať všetky zvládnuté a byť “superohybný”. Dôležitá je chuť na zdravé pohybové aj mentálne výzvy. Pokročilé jogové cviky vyzývajú človeka k tomu, aby postupne prekonával sám seba, svoje ohraničenia. K tomu potrebuje vyvinúť aktívnu vôľu aj múdry prehľad vedomia. Takýto krok zo svojej komfortnej zóny prináša človeku radosť, regeneráciu, zdravé sebavedomie, psychickú silu a odolnosť a tiež slobodný priestor pre nové duševné cítenia. A napokon to hlavné, pokročilé cviky sú proste krásne 🙂

Lektor Matej dokáže nastaviť úroveň hodiny primerane možnostiam prítomných účastníkov. Vítaní sú aj mierne pokročilí účastníci, ktorí absolvovali aspoň 2 kurzy v našej škole. Tiež ľudia čo cvičia iné štýly jogy a v nich sa už nevedia posunúť ďalej a chceli by. Hodiny sú vhodné aj pre pôsobiacich učiteľov a učiteľky jogy, ktorí chcú zlepšiť svoje cviky, aby boli dôstojným vzorom pre svojich záujemcov.

Duševno-duchovné súvislosti cvikov aj života na kurze aj študujeme na základe konceptu, ktorý vypracoval súčasný učiteľ jogy a spirituality Heinz Grill

KTO JE NA LEKCIÁCH VÍTANÝ?

Hodiny sú určené najmä pre ľudí, ktorí chcú pokročiť v ásanovej praxi aj duševnom rozvoji a poznaní jogy. Matej dokáže nastaviť úroveň hodiny primerane možnostiam prítomných účastníkov. Vítaní sú aj mierne pokročilí účastníci, ktorí absolvovali aspoň 2 kurzy v našej škole. Tiež ľudia čo cvičia iné štýly jogy a v nich sa už nevedia posunúť ďalej v cvikoch či v rovine poznania a duševného rozvoja a chceli by. Hodiny sú vhodné aj pre pôsobiacich učiteľov a učiteľky jogy, ktorí chcú zlepšiť svoje cviky, poznanie a pedagogické schopnosti.

ČASTÉ OTÁZKY

pohodlné oblečenie
vodu
v prípade potreby uterák
podložku na cvičenie

Prihlasovanie cez WhatsApp / SMS priamo u lektora Mateja: 0903 692 500

Alebo mailom na mato.psycholog@gmail.com

NIEKTORÉ Z NAŠICH RECENZIÍ: