Štúdium meditačných textov

Štúdium meditačných textov

Deň a čas

PIATOK: 7:00 – 8:00

Termín

6. 10. – 15. 12. 2023

Cena

ZDARMA

LEKTOR:
Matej Štepita
učiteľ jogy a psychológ

v spolupráci s Miriam Bellušovou z AD-joga

KONTAKT:

0903 692 500
matej.stepita@jogapremena.sk

MIESTO:
Štúdium prebieha online formou
Podklady k pripojeniu Vám pošleme po prihlásení.

CENA:
zdarma

Prihlásenie u Mirky Bellušouvej mailom najneskôr do štvrtka poobedia:

miriam.bellusova@ad-joga.sk

Spirituálny učiteľ Heinz Grill posiela raz týždenne záujemcom listy s podnetmi k rozvoju meditácie. Vzniká tým vlastne diaľkový kurz predmetnej meditácie. Listy s podnetmi prekladáme do slovenčiny, v prípade záujmu sa môžete ozvať Matejovi a rád vám ich bude preposielať.
Na tomto rannom spoločnom štúdiu sa týmto podnetom budeme venovať spoločne, čím vzniká koncentrovanejšia atmosféra a podnety z textu sa tak môžu lepšie priblížiť svojim záujemcom. Ku štúdiu sa dá kedykoľvek pridať. Nevyžaduje si predchádzajúce znalosti, ale seriózny záujem o rozvoj meditácie.

ČASTÉ OTÁZKY

Nie. Podstatný je seriózny záujem a určitá trpezlivosť, že hneď všetko nepochopíme, nie nejaká úroveň či znalosť.

V prípade, že nám dáte vopred vedieť (mailom/telefonicky), že sa lekcie nezúčastníte, môžte si ju nahradiť na ktoromkoľvek kurze z nášho rozvrhu najneskôr do konca trvania Vami uhradeného kurzu. Neminuté lekcie nie je možné prenášať do ďalšieho kurzového obdobia (trimestra). Ak vám nevyhovuje miesto a čas našich ostatných kurzov, môžte niekoho vziať so sebou a hodina tak neprepadne.

U nás platí, že cena nemá byť prekážkou, ak máte záujem hodiny navštevovať. Preto zľavy síce neposkytujeme, ale sumu, ktorú zaplatíte za kurz si určujete sami, podľa vašich možností v rámci rozmedzia, ktorý je vypísaný vždy pri konkrétnom kurze. Rozhodnutie, koľko presne kurz stojí, teda presúvame na vás – učastníkov. Zvážte si teda svoje možnosti a aj to, ako si našu prácu vážite a koľko chcete za kurz zaplatiť. Veríme, že tento spôsob umožní prihlásenie všetkým, ktorí majú o kurz záujem a zároveň vám dôverujeme a veríme, že nebude zneužívaný tými z vás, ktorí nižšie kurzovné nepotrebujete.

Prihlásenie u Mirky Bellušouvej mailom najneskôr do štvrtka poobedia:

miriam.bellusova@ad-joga.sk

NIEKTORÉ Z NAŠICH RECENZIÍ: