Som človek, ktorého priťahuje ľudská duša. Venujem sa možnostiam starostlivosti o ňu a rozvoju duševných a charakterových schopností. Pôsobím ako učiteľ umelecko-sociálnej jogy v škole Premena. Tiež ako psychológ pracujúci s dospelými, mládežou aj rodinami. Dlhodobo študujem slobodnú, filozofickú spiritualitu v zmysle poznávania toho, kto je človek, ako funguje svet, ľudská duša a podobne. Okrem toho mám blízky vzťah k prírode, športu a akémukoľvek pohybu. Odmalička som veľmi hravý človek. Určite aj preto som aktívnym inštruktorom zážitkovej pedagogiky v Plusku, momentálne vediem akcie pre otcov a synov.

Ako svoje poslanie cítim nachádzať možnosti syntézy medzi spiritualitou a praktickým životom, ktoré jednotlivcovi napomôžu žiť zmysluplnejší a naplnenejší život, krajšie vzťahy a nám všetkým vytvárať celostnejšiu, ľudskejšiu a slobodnejšiu spoločnosť. Tento kurz chápem ako súčasť tohto poslania. Spája všetky moje životné lásky (spiritualita, joga, zážitková pedagogika, príroda, pohyb) a tiež mne blízkych ľudí, ktorých sa mi podarilo preň nadchnúť a spojiť do tímu.

A ak ťa téma uplatňovania spirituality v bežnom živote osloví, budem ťa v nej veľmi rád sprevádzať aj naďalej.

Moje obľúbené vesmírne teleso je Slnko, pretože spája Ty a Ja, slobodu a zodpovednosť, jednotlivca s celkom a múdrosť s praktickým životom.