Po rokoch strávených v zahraničí som sa vrátila do Bratislavy, kde žijem a pôsobím ako architektka. V práci sa venujem návrhu a realizácií interiérov, no moja dobrodružná povaha a láska k prírode ma často privádzajú do hôr a k pohybu v jeho rôznych podobách, od plávania, cez beh, lezenie, až po tanec a jogu.

S jogou som sa prvýkrát stretla pred trinástimi rokmi a odvtedy sa stala prirodzenou súčasťou môjho života. Udržuje ma v rovnováhe a učí ma citlivejšiemu a sústredenejšiemu pozorovaniu vlastného vnútra a okolia. V dnešnom svete plnom aktivity je to pre mňa spôsob, ako sa venovať sama sebe a rozvíjať sa po telesnej i duševnej stránke. Téme sebarozvoja sa venujem aj ako inštruktorka zážitkovej pedagogiky v organizácií Plusko. Realizujeme outdoorové kurzy pre mladých, zamerané na rozvoj potenciálu a sebapoznania, vzbudenia záujmu o okolitý svet a jeho pozitívne pretváranie.

Kurz je pre mňa miestom, kde budeme mať čas zastaviť a rozhliadnuť sa, navnímať seba a svet, nájsť zmysel. Zároveň to bude priestor pre zážitky, diskusie, pochopenie a transformáciu.

Moje obľúbené nebeské teleso je Slnko. Je to náš absolútny zdroj energie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed