Volám sa Michal a hoci to tak na prvý (a väčšinou ani na ten druhý) krát nevyzerá, profesionálne sa venujem právu. Voľný čas trávim rád s priateľmi, či už v prírode, na bicykli, horolezeckej stene, v horúcej alebo ľadovej vode, a občas aj tak viac slovensky. Rád fotografujem a som nadšenec čiernobielej fotografie (najradšej Kodak Plus-X a Tri-X).

Vďaka ďalším členom tímu som mal možnosť intenzívne okúsiť zážitkovú pedagogiku na vlastnej koži najmä ako účastník, spoznať základy tajov spirituality, vyskúšať si jogu a absolvovať množstvo zaujímavých nielen filozofických debát.

Môj záujem o tieto aktivity mi dovolil neodolať možnosti byť súčasťou tímu skvelých ľudí, ktorí sa s nadšením podieľajú na kurze „Kto som?“. Tento kurz vnímam aj ako možnosť pomôcť prispieť k sebapoznaniu, ale aj vzájomnému poznaniu ďalších skvelých ľudí, účastníkov, ktorí budú tiež mať možnosť dozvedieť sa viac o sebe a svete navôkol nich, všetko z perspektívy, ktorej sa v dnešnej dobe venuje menej pozornosti, než by si zaslúžila.

Obľúbené vesmírne teleso je ťažko vyberať. Vesmír ma fascinoval od veľmi útleho veku, kedy ma asi najviac fascinovala planéta Urán (svojou farbou). Dnes sú to skôr Slnko, Mesiac a viditeľné hviezdy (hviezdna obloha). Z dôvodov, ktoré asi pozná každý z nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed