Momentálne už piaty rok pracujem v slovenskom startupe Slido, ktorý nedávno kúpila americká firma Cisco. Prešla som si viacerými pozíciami a momentálne je mojou úlohou zjednodušovať život ľudí pracujúcich v produktovom tíme.

Od detstva však veľmi žijem prírodou a športom. Najprv viac vďaka (a často aj nechcene kvôli) rodičom a detstvu pod Tatrami, dnes už veľmi rada a dobrovoľne podstupujem dobrodružstvá cestnej cyklistiky, turistiky, lezenia a v zime skialpinizmu. Dobrodružstvom samým osebe je pre mňa joga, pretože ju vnímam ako cestu učenia sa o sebe a svete a to je aj jedným z dôvodov prečo som sa v nej stala lektorkou.

Témam spirituality a sebarozvoja sa venujem dlhodobo v rôznych formách – či už štúdiom filozofie v Spoločenstve Ladislava Hanusa, alebo v Nexterii, kde som pôsobila ako študent a neskôr aj lektorka a členka Správnej rady. A to bol aj dôvod prečo som sa s nadšením zapojila do tvorby Kto som?

Mojím obľúbeným vesmírnym telesom je Venuša, ani nie tak vo svojej fyzickej ako ideovej formy, pretože je nositeľkou krásy a lásky, ale aj mystiky a revolúcie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed